درباره ما

تاریخچه شرکت :

شرکت «آیتونا» تحت مالکیت بخش خصوصی در سال ۱۳91 در زمینی به وسعت 5000 مترمربع و درارای سالن های تولید و انبار واقع در شهر طارم، بمنظور تولید انواع مواد غذایی برپایه محصولات کشاورزی تأسیس گردید و با اخذ پروانه بهره برداری و همچنین پروانه ساخت، فعالیت تولیدی خود را آغاز کرده است .

این شرکت بصورت سهامی خاص و تحت شماره ... به ثبت رسیده است. شرکت ابتدا با همکاری 10 نفر پرسنل ، فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات زیتون در سالهای ابتدایی تأسیس آغاز نمود که با توسعه روند تولید خود، در حال حاضر از 20 نفر پرسنل خبره و کارآمد در بخش های مختلف استفاده می نماید.

 

چرا طارم؟

زیتون به عنوان یکی از باارزشترین میوه های خوراکی و روغنی جهان شناخته می شود و شهرستان طارم، سرآمد تولید این محصول در ایران محسوب می شود. شهرستان طارم، به عنوان یکی از شهرستان های هفتگانه استان زنجان، قطب تولید زیتون کشور و گزینه اول احداث سومین کلکسیون جهانی زیتون محسوب می شود.

زیتون از میان 70 نوع محصول زراعی و باغی که از باغات و مزارع شهرستان طارم برداشت می شود، شهرت، ویژگی و کیفیت بی نظیری دارد که آن را به محصولی استراتژیک در سطح استان زنجان و منطقه تبدیل کرده است.

 

اهداف

شرکت «آیتونا» همانند بسیاری از شرکتهای تولیدی و صنعتی بزرگ، اهدافی چون رضایت مشتری، ارتقای کیفیت، افزایش کمیت و کاهش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به شرایط کنونی بازار و در راستای اجرای اهداف توسعه ای کشور عزیزمان ایران ، با ایجاد اشتغال و تولید، نه تنها محصولات خود را به اقصی نقاط کشور عرضه می نماید، بلکه در افق آینده، بر آن است در افق آینده خود، با دستیابی به دانش و فن آوری روز جهان و ارائه کیفیت مطلوب تولیدات، محصولات را به سایر کشورها صادر نماید.

 

چشم انداز تولید

در برنامه های افزایش تنوع محصولات، تولید موارد زیر در دست اقدام می باشد:

ü     کلیه محصولات ترشیجات

ü     کلیه محصولات مرباجات

ü     کلیه محصولات شوری جات

ü     کلیه محصولات سس جات

ü     کلیه محصولات روغنی